Nowe produkty

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów
 • Integracja XML Hurtownia sport-max.pl / PrestaShop 1.5.x...
  INTXMLSPORTMAX

  Moduł pozwala na integrację z hurtownią http://sport-max.pl która posiada swoja ofertę w plikach XML. Integracja po wykonaniu importu jest w pełni automatyczna poprzez dodanie zadań Crona możemy na bieżąco posiadać aktualne ceny oraz stany magazynowe etc. Moduł importuje wszystko co do starcza hurtownia w swoim pliku XML (zdjęcia, opisy, stany magazynowe,...

  369,00 zł brutto
  300,00 zł netto
 • Aktualizacja modułu
  PDMODULEUPDATE

  Aktualizacja dowolnego modułu naszego autorstwa po minięciu roku darmowych aktualizacji które to sa oferowane dla wszystkich naszych modułów.

  50,00 zł brutto
  40,65 zł netto
 • Aktualizacja stanów magazynowych z pliku CSV dla...
  PDCQU

  Moduł pozwala na szybką aktualizacje stanów magazynowych produktów bazowych lub kombinacji, po indeksie (reference), ean, upc,  id produktu, id kombinancji moduł dodatkowo tworzy plik raportu z listą identyfikatorów produktów których nie znaleziono w sklepie.

  50,00 zł brutto
  40,65 zł netto 100,00 zł -50%
  1 Recenzje
 • Integracja z kurierem GLS dla PrestaShop 1.6.x
  PDGLSS

  Moduł przesyłek GLS dla PrestaShop 1.6.x umożliwia proste nadawanie paczek z poziomu okna zamówienia w PrestaShop. Moduł został zaprojektowany, by w szybkim czasie dodać do przechowalni lub nadać przesyłki. Z poziomu zamówienia można również wygenerować etykiety na paczki, oraz listy przewozowe.

  200,00 zł brutto
  162,60 zł netto
  1 Recenzje
 • Integracja XML Hurtownia Bioplanet.pl / PrestaShop 1.5.x...
  INTXMLBIOPLANET

  Moduł pozwala na integrację z hurtownią http://bioplanet.pl która posiada swoja ofertę w plikach XML. Integracja po wykonaniu importu jest w pełni automatyczna poprzez dodanie zadań Crona możemy na bieżąco posiadać aktualne ceny oraz stany magazynowe etc. Moduł importuje wszystko co do starcza hurtownia w swoim pliku XML (zdjęcia, opisy, stany magazynowe,...

  369,00 zł brutto
  300,00 zł netto

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.