Dostawa

Modułów, modyfikacji, itegracji

Moduły, szablony, modyfikacje, integracje są dostarczane automatycznie po zrealizowaniu płatności online (Tpay, PayPal, Polcard) przez nasz system sklepowy, w osobnej wiadomości e-mail zostaje wysłany link do pobrania zakupionego produktu.

W przypadku płatności przelewem bankowym email z linkiem do pobrania jest wysyłany dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym.

Wszystkie zamówione produkty można również pobrać po zalogowaniu się do sklepu w zakładce Moje konto > Historia zamówień.


Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.