Aktualizacja prestashop Rozszerz

Aktualizacja prestashop

1 Ocena

UPDATEPS

Aktualizacja PrestaShop do najnowszej stabilnej lub developerskiej wersji w zależność od wymagań klienta.

Więcej szczegółów

246,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 9,80 zł.

Więcej informacji

Co aktualizacja obejmuje

 • aktualizacja plików źródłowych PrestaShop
 • aktualizacja do domyślnego szablonu graficznego
 • aktualizacja tłumaczeń jeśli wymagana
 • ewentualne przeniesienie wszystkich modyfikacji wprowadzonych w starej wersji (w zależności od stopnia modyfikacji cena może ulec zmianie)
 • w przypadku dużej ilości zdjęć cena może ulec zmianie (zew względu na czas poświęcony na skopiowanie sklepu i jego późniejsze wgranie)

Czego aktualizacja nie obejmuje

 • aktualizacji nie standardowych modułów
 • zmian wprowadzonych w modułach standardowych

Oceny

Oceń 
2016-06-23

Ok

Aktualizacja z 1.4 do 1.6 odbyła się bez problemowo, a już 2 firmy próbowały to zrobić z mizernym skutkiem gdyż moduł Do aktualizacji sobie z tym nie radził zapewne, ale co fachowiec to fachowiec...

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Aktualizacja prestashop

  Aktualizacja prestashop

  Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

  PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.