Importy XML / integracje z hurtowniami

307,50 zł
Integracja z hurtownią kaja.com.pl, producenta nowoczesnego oświetleniem do domu i ogrodu. Zapraszamy na zakupy!, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia, cechy oraz inne nie wymienione dane produktowe, moduł działa przy użyciu ręcznie wgrywanego pliku CSV katalogu rocznego produktów oraz pliku XLSX z stanami produktów.
590,00 zł
Integracja z hurtownią AB S.A. dystrybutor produktów IT, AGD, RTV, GSM i zabawek, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia, cechy, informacje o gwarancji i jej typie.
Moduły prestashop

Import XML Hurtowania / PrestaShop

IMPORTXML
490,00 zł
3 Recenzję
Moduł pozwala na integrację z dowolną hurtownia która posiada swoja ofertę w plikach XML. Moduł ten nie jest uniwersalnym modułem który będzie działał z każda możliwa struktura pliku XML bez dostosowania go do danego pliku XML z jakim mam być integrowany, po złożeniu zamówienia proszę przesłać plik XML z jakim ma być wykonana integracja.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania b2b.hurtel.com / PrestaShop

IMPORTHURTELCOM
307,50 zł
Integracja z hurtownią b2b.hurtel.com, w ofercie hurtowni GSM znajdziecie Państwo akcesoria do telefonów, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania b2b.pgn.com.pl / PrestaShop

IMPORTPGNCOMPL
307,50 zł
Integracja z hurtownią b2b.pgn.com.pl, w ofercie hurtowni narzędzia warsztatowych, ogrodniczych, ręcznych, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Candellux.pl / PrestaShop

IMPORTCANDELUX
307,50 zł
Integracja z hurtownią Candellux.pl hurtownia online oferuje wybór lamp i akcesoriów związanych z oświetleniem domu w hurtowych cenach, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania CaroGroup.eu / PrestaShop

IMPORTCAROGROUPEU
307,50 zł
Integracja z hurtownią CaroGroup.eu hurtownia online oferuje duży wybór produktów do dekoracji wnętrz takich jak: obrazy, fototapety, dekoracje, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Eurofirany.com.pl / PrestaShop

IMPORTEUROFIRANYCOMPL
307,50 zł
Integracja z hurtownią eurofirany.com.pl w ofercie firmy znajdziecie Państwo firany, zasłon, narzuty, koce, ręczniki, dekoracje świąteczne, ceramikę i wiele innych, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Fernity.com / PrestaShop

IMPORTFERENITYCOM
307,50 zł
Integracja z hurtownią Fernity.com to hurtownia mebli oraz dodatków do domu, działająca na zasadach dropshippingu, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Halmar.pl / PrestaShop

IMPORTHALMARPL
307,50 zł
Integracja z hurtownią Halmar.pl jest importerem i dystrybutorem mebli z Dalekiego Wschodu. Część oferty stanowią produkty krajowe, wytwarzane przez polskich producentów, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania hurtowniaekologiczna.com / PrestaShop

IMPORTXMLHURTOWNIAEKOLOGICZNA
307,50 zł
Integracja z hurtownią zoologiczną Hurtownia Ekologiczna (https://hurtowniaekologiczna.com) oferującą produkty ekologiczne, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Kinghome.pl / PrestaShop

IMPORTKINGHOMEPL
307,50 zł
Integracja z hurtownią kinghome.pl jest producentem i dostawcą: stołów szklanych, stołów drewnianych, foteli, krzeseł, sof, oświetlenia, podnóżków, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Led-europe.pl / PrestaShop

IMPORTXMLLEDEUROPEPL
307,50 zł
1 Recenzję
Integracja z hurtownią zoologiczną led-europe.pl (https://led-europe.pl) oferującą lampy i oświetlenie marki V-TAC, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Mada.pl / PrestaShop

IMPORTMADAPLXML
490,00 zł
Integracja z hurtownią mada.pl która to jest internetową hurtownią bielizny, rajstop i skarpet, oferują szeroki asortyment, ceny producenta, wysoka jakość.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Molos.com / PrestaShop

IMPORTMOLOS
307,50 zł
Integracja z hurtownią zoologiczną Molos (https://molos.com.pl) oferującą karmy dla psów, kotów renomowanych firm, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania RedLux.pl / PrestaShop

IMPORTXMLREDLUX
307,50 zł
Integracja z hurtownią zoologiczną Redlux (https://redlux.pl) oferującą lampy i oświetlenie, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania Unimet.pl / PrestaShop

IMPORTUNIMET
399,00 zł
Integracja z hurtownią UNIMET oferuje najlepsze narzędzia, elektronarzędzia i maszyny w atrakcyjnych, hurtowych cenach, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia itd.
Moduły prestashop

Import XML hurtowania watchimport.eu / PrestaShop

IMWATCHIMPORTEU
307,50 zł
Integracja z hurtownią (https://watchimport.eu) oferującą zegarki, okulary renomowanych firm, moduł importuje produkty, opis długi i krótki, zdjęcia, tagi itd w 3 językach Angielskim, Francuskim, Niemieckim.
390,00 zł
Integracja z hurtownią odzieżową Adler.info obecnie Malfini.com oferującą markowe tekstylia reklamowe (http://adler.info), moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia wraz z przypisaniem koloru do danej kombinacji.
Moduły prestashop

Import XML hurtownia AQform.com / PrestaShop

IMPORXMLTAAQUAFORM
307,50 zł
Integracja z hurtownią Aqform.com Aqform to polski producent opraw oświetleniowych oferujący nowoczesne oświetlenie: kinkiety, reflektory, oświetlenie LED, lampy sufitowe, designerskie lampy wiszące, oprawy wpuszczane, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy, zdjęcia, ceny.
307,50 zł
Integracja z hurtownią babyandtravel.pl dystrybutora artykułów dziecięcych do domu i podróży, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia, cechy oraz inne nie wymienione dane produktowe..
Import XML hurtownia babyandtravel.pl / PrestaShop 1.6.x & 1.7.x
  • Nowy
Moduły prestashop

Import XML hurtownia bioplanet.pl / PrestaShop 1.6.x & 1.7.x

IMPORXMLBIOPLANETPL
307,50 zł
Integracja z hurtownią bioplanet.pl dystrybutora i producenta zdrowej żywności ekologicznej, moduł importuje produkty, kombinacje, cechy opis długi i krótki, zdjęcia, cechy oraz inne nie wymienione dane produktowe.
Moduły prestashop

Import XML hurtownia centralazabawek.pl / PrestaShop

IMPORXMLCENTRALAZABAWEK
350,00 zł
Integracja z hurtownią odzieżową centralazabawek.pl - internetowa hurtownia zabawek i artykułów dla niemowląt  - sprzedajemy poprzez dropshipping - czyli wysyłamy towary w imieniu sklepów internetowych do ich klientów detalicznych.
Moduły prestashop

Import XML hurtownia Czasnabuty.pl / PrestaShop

IMPORXMLCZASNABUTY
300,00 zł
Integracja z hurtownią CzasNaButy.pl to największy sklep internetowy z obuwiem, najnowsze trendy, modne kozaki, balerinki, szpilki, botki, sandały, trampki, tenisówki
Wyświetlanie 1-24 z 28 elementów
Produkt dodany do listy życzeń