Negocjator ceny produktu Rozszerz

Negocjator ceny produktu

PDNEGOTIATEPRICE

Moduł pozwala na wyświetlenie przycisku na stornie produktu, który to umożliwią negocjowanie ceny danego produktu, poprzez prosty formularz pocztowy, dołączono szablony email z wiadomością przesłana do właściciela sklepu z zapytaniem.

Więcej szczegółów

35,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.

Więcej informacji

Cechy i zalety

  • łatwa instalacjia
  • nie wymaga modyfikacji plików presty

Opis

Obsługa PrestaShop 1.4xTak
Tłumaczenia modułuPL, EN
Darmowe wsparcieTak
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak
Rozmiar pliku7 KB

Oceny

Napisz opinię

Negocjator ceny produktu

Negocjator ceny produktu

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.