Moduł płatności PayU.pl + dodatkowa opłata Rozszerz

Moduł płatności PayU.pl + dodatkowa opłata

PDPAYU

Jeden z najpopularniejszych w Polsce kanał płatności online. Pozwala twoim klientom szybko zapłacić za towar zakupiony w twoim sklepie. Aby sprostać oczekiwaniom rynku płatności internetowych i dać Twoim Klientom jak największy pakiet dostępnych metod płatności za zakup towarów czy aktywację usług, aktywnie współpracujemy z bankami, centrami autoryzacji oraz dostawcami innych usług.

Więcej szczegółów

98,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,80 zł.

Więcej informacji

Możliwości modułu

  • Możliwość dodania dodatkowej opłaty (wartość procentowa)
  • Dokonywanie płatności przez PayU
  • Możliwość ukrycia listy płatności (klient wybiera płatność po przejściu do PayU)
  • Automatyczna zmiana statusów zamówień
  • Obsluga parametru SIG w payu
  • Moduł dla PrestaShop 1.4.x oraz 1.5.x

Opis

Obsługa PrestaShop 1.5xTak
Obsługa PrestaShop 1.4xTak
Tłumaczenia modułuPL, EN
Darmowe wsparcieNie
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak

Oceny

Napisz opinię

Moduł płatności PayU.pl + dodatkowa opłata

Moduł płatności PayU.pl + dodatkowa opłata

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.