Przypisanie produktów do grup klientów dla PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x Rozszerz

Przypisanie produktów do grup klientów dla PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

PDPG

Moduł pozwala na przypisanie produktów do grup klientów w ten sposób możemy ukryć wybrane produkty dla wybranych grup klientów.

Więcej szczegółów

70,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.

Więcej informacji

Cechy i zalety modułu

  • możliwość przypisania / wypisania produktów do/z grup klientów przy naciśnięciu jednego przycisku
  • łatwa instalacja
  • moduł zawiera nadpisania klas PrestaShop (override)
  • obsługa PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

Oceny

Napisz opinię

Przypisanie produktów do grup klientów dla PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

Przypisanie produktów do grup klientów dla PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.