Integracja XML Hurtownia sport-max.pl / PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x Rozszerz

Integracja XML Hurtownia sport-max.pl / PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

INTXMLSPORTMAX

Moduł pozwala na integrację z hurtownią http://sport-max.pl która posiada swoja ofertę w plikach XML. Integracja po wykonaniu importu jest w pełni automatyczna poprzez dodanie zadań Crona możemy na bieżąco posiadać aktualne ceny oraz stany magazynowe etc. Moduł importuje wszystko co do starcza hurtownia w swoim pliku XML (zdjęcia, opisy, stany magazynowe, producentów, kategorie).

Więcej szczegółów

369,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 73 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 73 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 14,60 zł.

Więcej informacji

 Opis i cechy modułu

 • wybór kategorii które maja zostać zaimportowane lub mapowanie do istniejących już w sklepie (istnieje możliwość lub zaimportowania struktury kategorii z xml do sklepu lub zmapowanie kategorii z xml do istniejących w sklepie)
 • opcja ustalania marży dla na poziomie producentów lub kategorii (zakresy cenowe od / do, wysokość marży w % lub stałej kwocie dodatkowej)
 • wybór danych do aktualizacji (czyli, co moduł ma aktualizować, dostępne opcje to: ceny, stany magazynowe, opisy, nazwy, zdjęcia, kategorie, producenci lub wszystko naraz)
 • opcja ustawienia automatycznej aktualizacji poprzez Cron
 • opcja dodawania podczas importu produktów do kategorii nadrzędnych
 • opcja importowania produktów nie dostępnych (ilość 0 w pliku XML)
 • opcja wyboru danych produktu do aktualizacji za pomocą Cron tab (np. o godz. 2 aktualizujemy tylko ceny, a o 3 stany magazynowe)
 • obłsuga multistore (wybór do którego sklepu mają się zaimportować produkty)
 • wybór produktów do importu odbywa się za pomocą kategorii które to przy pierwszym imporcie ładujemy do konfiguracji modułu i w nim wybieramy które mają się zaimportować i gdzie mają zostać importowane kategorie przypisane (mapowanie kategorii z XML do kategorii istniejących już w sklepie lub nowo tworzonych)
 • opcja dodania dodatkowego tekstu przed lub po do opisu produktu 
 • opcja wyboru liczby zdjęć do importu (limit zdjęć dla produktu importowanych do sklepu)
 • opcja słownika do podmieniania wyrazu innym wyrazem, dotyczy (nazwy i opisów)
 • możliwość dodania dodatkowego tekstu w wszystkich produktach importowanych do krótkiego i długiego opisu produktu
 • możliwość wybrania sklepu do którego importujemy produkty (obsługa multistore)

 

Chcesz zobaczyć sklepy w których wykorzystany jest nasz moduł? to zapraszamy do kontaktu!

Opis

Obsługa Prestashop 1.6.xTak
Obsługa PrestaShop 1.5xTak
Darmowe wsparcieNie
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak
Wymaga modyfikacja silnikaNie

Oceny

Napisz opinię

Integracja XML Hurtownia sport-max.pl / PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

Integracja XML Hurtownia sport-max.pl / PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.