Usługi prestashop

Jest 6 produktów.

W dziale tym znajdziesz różnego rodzaju usługi które mają na celu ułatwić uruchomienie twojego pierwszego sklepu internetowego na PrestaShop oraz w jego późniejszym użytkowaniu.

Co jeśli nie znajdziesz modułu dla PrestaShop, którym jesteś zainteresowany? Możemy go dla Ciebie opracować - wyślij szczegółową specyfikację (opis jak ma działać) – i chętnie napiszemy moduł dla Ciebie.

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.