Moduł faktura lub paragon dla PrestaShop 1.5.x oraz 1.6.x Rozszerz

Moduł faktura lub paragon Pro dla PrestaShop 1.5.x, 1.6.x oraz 1.7.x

INVOICEORBIL

Moduł pozwala na wybór dokumentu zakupu, podczas składania zamówienia, przez klienta, jeśli klient nie poda nazwy firmy i NIP-u to nie będzie możliwy wybór dokumentu sprzedaży jako faktura tylko domyślnym pozostanie paragon (istnieje możliwość wyłączenia faktury na osobę prywatną), moduł obsługuje również szybkie zamówienie czyli "zakupy bez rejestracji".

Więcej szczegółów

72,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.

Więcej informacji

Cechy i zalety

  • obsługa szybkiego zamówienia (zakupy jako gość)
  • moduł sprawdza czy klient podał nazwę firmy i NIP by pozwolić mu na wybór dokumentu sprzedaży jakim jest faktura (możliwość wyłączenia tej opcji)
  • zakup na fakturę dla osoby prywatnej
  • 3 własne pozycje do wybrania dla formularza wyboru dokumentu sprzedaży
  • możliwość dodania formularza wyboru w dowolnej pozycji dzięki customHook
  • klient dostając standardowe potwierdzenie zamówienia widzi jaki dokument sprzedaży został wybrany (zmodyfikowane szablony e-mail w znajdują się w katalogu modułu)
  • obsługa One Page Checkout (zamówienia w jednym kroku ) i 5 Step checkout (w pięciu krokach)
  • klient w wiadomości email jaką otrzymuje po złożeniu zamówienia dostaje informację o wybranym dokumencie sprzedaży
  • obsługa PrestaShop 1.5.x, 1.6.x oraz 1.7.x

 

Moduł nie genreruje paragonów, służy tylko do potwierdzenia dokumentu sprzedaży przez klienta podczas procesu składania zamówienia.

Opis

Obsługa Prestashop 1.7.xTak
Obsługa Prestashop 1.6.xTak
Obsługa PrestaShop 1.5xTak
Tłumaczenia modułuPL
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak

Oceny

Napisz opinię

Moduł faktura lub paragon Pro dla PrestaShop 1.5.x, 1.6.x oraz 1.7.x

Moduł faktura lub paragon Pro dla PrestaShop 1.5.x, 1.6.x oraz 1.7.x

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.