Moduł płatność przy odbiorze za dodatkową opłatą dla PrestaShop 1.5.x 1.6.x 1.7.x Rozszerz

Moduł płatność przy odbiorze za dodatkową opłatą dla PrestaShop 1.5.x 1.6.x 1.7.x

1 Ocena

CODF1516

Płatność przy odbiorze za dodatkową opłatą jest to moduł płatności który pozawala na ustalenie dodatkowej kwoty pobrania. Moduł instaluje się jako typowy moduł płatności i widnieje później na liście płatności do wybrania wraz z dodatkowym opisem informującym klienta o tym że wybiera płatność za pobraniem i zostanie doliczona kwota w wysokości przez nas ustalonej w zakładce konfiguracji modułu.

Więcej szczegółów

59,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.

Więcej informacji

Cechy i zalety modułu płatności za dodatkową opłatą:

 • możliwość ustalenia stałej kwoty globalnej dodanej do zamówienia
 • możliwość ustalenia procentowej kwoty globalnej wartości netto lub brutto kosztu dostawy która to będzie doliczona do zamówienia
 • możliwość ustalenia stałej kwoty dodanej do zamówienia dla danej metody dostawy
 • możliwość ustalenia procentowej kwoty wartości netto lub brutto kosztu dostawy która to będzie doliczona do zamówienia dla danej metody dostawy
 • możliwość wyłączenia podsumowania zamówienia wtedy po wybraniu metody płatności zostaje ona natychmiast złożona bez potwierdzenia dodatkowego.
 • możliwość ustawienia wartości zamówienia od której dodatkowa opłata nie będzie naliczana
 • możliwość włączenia lub wyłączenia modułu dla wybranych walut, krajów itp.
 • kwota dodatkowego zamówienia jest automatycznie doliczana do kosztów dostawy zamówienia i widnieje na zamówieniu w panelu zarządzania
 • możliwość wybrania przewoźników dla których moduł będzie aktywny
 • dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności na życzenie klienta
 • obsługa PrestaShop 1.5.x, 1.6.x oraz 1.7.x

Opis

Obsługa Prestashop 1.7.xTak
Obsługa Prestashop 1.6.xTak
Obsługa PrestaShop 1.5xTak
Tłumaczenia modułuPL, EN
Darmowe wsparcieNie
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak

Oceny

Oceń 
2017-02-17

K.Giza

Prosta i czytelna forma modułu. Sama konfiguracja zajęła zaledwie kilka minut. Spokojnie mogę polecić każdemu aby w prosty sposób rozwiązać problem zależności kosztów wysyłki od formy wysyłki.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Moduł płatność przy odbiorze za dodatkową opłatą dla PrestaShop 1.5.x 1.6.x 1.7.x

  Moduł płatność przy odbiorze za dodatkową opłatą dla PrestaShop 1.5.x 1.6.x 1.7.x

  Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

  PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.