Nowy Dostępność czasowa kombinacji produktów gdy nie dostępny na stanie dla PrestaShop 1.6.x Rozszerz

Dostępność czasowa kombinacji produktów gdy nie dostępny na stanie dla PrestaShop 1.6.x

PD_PACA

Moduł pozwala na nadpisanie tekstu dostępny później globalnego dla produktu gdy nie ma na stanie dla wybranych kombinacji produktowych, np. gdy mamy sukienka żółtą i chcemy dla każdej kombinacji żółtej napisać iż czas oczekiwania do 4 tygodni.

Więcej szczegółów

119,00 zł

brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,60 zł.

Więcej informacji

Cechy i zalety modułu

  • edycja tekstu dostępny później wprost z karty produktu dla każdej z kombinacji (jeśli tekst jest nie podany dla kombinacji to używamy globalnej wartości ustawionej na produkcie)
  • wymagana modyfikacja pliku product.js w szablonie (plik dołączony, w przypadku innego szablonu niż domyślny z PrestaShop 1.6 instalacje robimy gratis wliczona jest w cenę modułu)
  • obsługa multistore
  • obsługa PrestaShop 1.6.x

Opis

Obsługa Prestashop 1.6.xTak
Tłumaczenia modułuPL, EN
Darmowe wsparcieTak
Darmowe aktualizacje (1 rok)Tak
Łatwa instalacjaTak
Wymaga modyfikacja silnikaTak

Oceny

Napisz opinię

Dostępność czasowa kombinacji produktów gdy nie dostępny na stanie dla PrestaShop 1.6.x

Dostępność czasowa kombinacji produktów gdy nie dostępny na stanie dla PrestaShop 1.6.x

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.