Integracje z hurtowniami

Jest 14 produktów.

W dziale tym znajdziesz gotowe integracje / importery dla sklepu PrestaShop z hurtowniami które dostarczają pliki w wielu różnych formatach takich jak XML, CSV, XLS lub przez API.

Za pomocą naszych modułów do importu produktów z hurtowni możesz w łatwy sposób zintegrować i aktualizować zgodnie z wybranym harmonogramem cała ofertę wybranej hurtowni z twoim sklepem PrestaShop.

Nasze moduły dostarczają dedykowane rozwiązania pod konkretne hurtownie - konfiguracja naszych  modułów do importu Produktów PrestaShop jest łatwa i nie wiąże się z posiadaniem wiedzy informatycznej, wystarczy odrobina wiedzy o PrestaShop.

Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów

Moduły / Integracje / Modyfikacje / Sklepy PrestaShop

PrestaDev.pl to agencja interaktywna działającą od 2009 roku, specjalizująca się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o platformę Prestashop. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę i wspieramy na każdym etapie, od koncepcji, przez wdrożenie, po opiekę i rozwój sklepu. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Specjalizujemy się również w pisaniu integracji z hurtowniami, systemami sprzedażowymi oraz modułów pod specyfikację klienta, działamy na każdym europejskim rynku e-commerce. Nasze moduły można znaleźć również w oficjalnym sklepie z dodatkami Prestashop Addons Store.