import CSV w wrersji 1.7.6.2

Jesteś początkujący? Dopiero zaczynasz? Zadaj swoje pytanie tutaj!
winyle.com.pl
Kontakt:

import CSV w wrersji 1.7.6.2

Post autor: winyle.com.pl » 25 kwie 2020, o 18:50

Dzień dobry
Jestem nowy na forum, jednocześnie zaznaczam że jestem dyletantem jeśli chodzi o wszystkie sprawy związane z zagadnieniami technicznymi. Coś tam wiem, niestety nie za dużo. Do tej pory miałem juz jeden sklep na silniku Presta, niestety coś się zaczęło psuć i pewna firma z Kielc z którą się skontaktowałem doradziła mi żeby postawił sklep od nowa, żeby się nie bawić w reperację starej wersji bo i tak się może psuć. Zgodziłem się i na tym może zakończę rys historyczny. Bo zlecenie poszło w październiku, a działającej strony nie mam do tej pory. Sprawa rozbija się w sumie o pierdołę. I tutaj pytanie:
Podczas importu produktów, za pomocą arkusza CSV, po jego załadowaniu na stronie admina dochodzimy do momentu gdzie dopasowujemy pozycje z arkusza do odpowiednich pozycji z rozwijalnego menu, gdzie są takie pozycje jak ID, nazwa towaru, ilość, itd. Jako że sklep to komis płytowy on line (winyle, cd, kasety używane) muszę określić ich stan oraz stan okładki. Takie też kolumny mam w arkuszu, ale nie ma ich w tym menu. PYTANIE: Czy da się zmienić poszczególne pozycje w tym menu tak aby znalazły się tam te pozycje (na stałe oczywiście) a inne których jest tam b.dużo i są one zbędne w mojej branży można usunąć, czyniąc to menu bardzie przejrzyste.
Proszę o pomoc bo tylko to blokuje zakończenie prac i ruszenie ze sklepem.

ODPOWIEDZ